Мінімалізм і всеосяжність кухонь SieMatic SLX

Мінімалізм і всеосяжність кухонь SieMatic SLX

Здається, так ідеально може бути лише на картинці. Але ні! З @SieMatic #PURE_Line так ідеально може бути у вашій власній кухні! Бо це мінімалізм у найвитонченішому втіленні 🔥

Чіткі контури й жодної видимої ручки у поєднанні з однотонними дверцятами створюють ефект недоторканості. Здається, ніби ця кухня щойно з виставки. І тепер — ексклюзивний експонат саме вашого дому.

Бездоганності всій кухні додають світлі й ніжні тони та велика кількість скла на центральному острові. Фасади рожевого та гальково-сірого кольорів, разом із кварцовою стільницею зачаровують.

Вишуканий дизайн #PURE_Line простежується у кожній деталі — висувні ящики у скляних шафах створюють відчуття невагомості.

Витончена концепція доповнюється світлодіодною підсвіткою. Інтенсивність світла, яскравість і температуру можна регулювати й тим самим щоразу створювати нову атмосферу в приміщенні.

Аксесуари для кухні @SieMatic так само на найвищому рівні! Висувні ящики при відкритті доповнюють багатогранний інтер’єр. І дуже функціональні для зберігання безлічі потрібних речей — від столового наряддя до невеликої побутової техніки та кухонних аксесуарів. Тож @SieMatic #PURE_Line — не тільки про красу!